2024.09.09. 10:00

Kiütéssel kezdett a szécsényi Szerva ASE az NB I-ben és az NB II-ben

Sikerült újat húzniuk a szécsényieknek, így magabiztosan kezdték a bajnokságot.

Nool.hu

Az NB I-ben érdekelt szécsényi Szerva ASE II-es csapata Apagyon kezdte meg a szezont, a két új játékossal és a veterán világbajnok Nagy Miklós Attilával felálló nógrádiak magabiztos győzelmet arattak.

A Szerva ASE II-es csapata (balról): Újvári Máté, Bohács Gábor, Nagy Miklós Attila és Tóth Gábor
Forrás: Beküldött fotó

– Remekül sikerültek a páros mérkőzések, egyéniben voltak szoros szettek, de a végjátékban sikerült valami újat húznunk. Megerősödött csapatunk hozta a kőtelezőt – nyilatkozta Salamon István.

Az NB II-ben érdekelt harmadik számú szécsényi csapat szintén kiütéssel kezdte az idényt.

NB I., Keleti csoport, 1. forduló:
Apagy SE I. – Szerva ASE II. 1–13
A Szerva ASE II. győztesei: Bohács Gábor 3, Nagy Miklós Attila 3, Tóth Gábor 3, Újvári Máté 2, a Nagy-Bohács és a Tóth-Újvári páros.
További eredmények: Városi SE Dunakeszi I. – Kiskunmajsai AC I. 11–3, Szerencs VSE – ATSK Szeged 11–3, DAK-DEAC HGL I. – Grif Tools-HRT Spedition Egri AK 6–8.